Turkuaz Kablo Hakkında

YHT_at_Ankara
fb
imgix-391813-unsplash(1)

İletişimde İlk Adım

Turkuaz Kablo, 1999 yılında kurulmuş özel bir tel üretim ve telekomünikasyon hizmetleri işletmesidir. Geride bıraktığımız 20 yılda, kolları sıvayıp çeşitli endüstrilerin iletişim sorunlarını çözen ve müşterikerimizin iş ihtiyaçlarınızı karşılamaktan gurur duyuyoruz. Kendi beklentilerimizi aşma ve müşterilerimizle uzun vadeli, karşılıklı gelişme sağlayan bir ilişki kurma misyonundayız.

jack down

Uzun Yolculuğun Kısa Hikayesi

Turkuaz Kablo A.Ş., Türkiye ve dünya pazarları tarafından benimsenmiş ve aranan bir haberleşme kablosu üreticisidir. 20 yılı aşkın tecrübemizle telekomünikasyon sektörüne  bakır iletkenli haberleşme kabloları, fiber optik kablolar ve data kabloları üretimi ile katkıda bulunmaktayız. Halen Gebze, Kocaeli’de bulunan üretim tesisimiz ile Türkiye’nin sayılı sanayi kuruluşları arasında yer almaktayız.

Turkuaz Kablo üretimini ve tedariğini müşteri memnuniyetini esas alarak gerçekleştirmektedir. Bu nedenle üretimimizde kullanılan hammaddelerin en kaliteli ürünler olmasına ve tedarik süresinin söz verilen zamanda gerçeklesmesine özen gösteriyoruz. Kaliteyi uzun vadeli bir yatırım olarak  görüyor ve firmamızın ana hedefi olan müşteri memnuniyetini sağlamak üzere bir anahtar olduğunu düşünüyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı düşünceden hareketle, dünya çapında bilinen en iyi hammaddeleri kullanıyor ve üretimin her aşamasında farklı testlere tabi tutuyoruz.

Turkuaz Kablo ailesi olarak kaliteli ürün ve hizmet politikamız, hem satış öncesi, hem de satış sonrasına odaklanmıştır. Ürünlerimizde en üst düzeyde kalite sağlamak için imalat sürecinde kalite güvence sistemimiz mevcuttur. Her aşamada yapılan testler sayesinde hata oranını en aza indirmekteyiz. Ayrıca Turkuaz Kablo,Türk Standartları Enstitüsü ve American Systems Registrar tarafından verilen ISO 9001:2015 Kalite Güvence Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi belgelerine uygun uretim gerçekleştirmektedir. Ürün kalitemiz sektörün öncü telekom operatörleri tarafından da onaylanmıştır.

Kaliteli ürün sağlamanın yanı sıra hızlı teslimatın da müşterilerimizin öncelikleri arasında olduğunun bilinciyle hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda şirket politikamız, tedarik sürecinin lojistik ayağında da müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlamaktadır. Verdiğimiz hizmetler arasında en güvenilir ve hızlı teslimatı gerçekleştirmek için ‘hızlı tedarik sistemi’ kullanmaktayız. Bu amaçla acil ihtiyaç duyulması muhtemel ürünleri stokta bulunduruyor ve ürün dağıtım sürecini takip ediyoruz.

Çalışanlarımız firmamızın en değerli varlıklarıdır. Her personel sektörde uzun deneyime sahiptir. İşgücünü daha verimliesnek hale getirmek, yeni beceriler kazandırmak ve değerli kılmak üzere çapraz eğitim uygulamaktayız.

Turkuaz Kablo iyi ürünler sunmak için teknoloji geliştirmeye ve yatırım yapmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız, gençdinamik ve özverili kadromuzla birlikte çalışmak için her zaman itici bir güç olacaktır.

 

Saygılarımızla,
Turkuaz Kablo Yönetimi